Competition

 

 

Contest results 2018 Spain NAILS LEAGUE

Poster Avangard junior

Areta Jonkiene                            1 prize place

Laurita Zvierkiene                      2 prize place

Poster Avangard profi

Indre Dvarionaite                        1 prize place

Giedre Abrutiene                         2 prize place

Reda Putriute                               3 prize place

Business card profi

Darko Bokanic Vrucinic              1 prize place

Evelina Gilyte                                2 prize place

Annabel Paez Timaure                 3 prize place

Business card  junior

Maria Zubko                                 1 prize place

Alfreda Vysnevskaja                   2 prize place

Poster Manicure junior

Kristina Taraskiene                     1 prize place

Poster Manicure profi

Dana Gabene                                1 prize place

Poster Pedicure junior

Kristina Taraskiene                     1 prize place

Poster Fashion junior

Kamile Ambrozaite                     1 prize place

Sandra Bataitiene                        2 prize place

Ausra Juce                                    3 prize place

Poster Fashion profi

Giedre Balcianskiene                   1 prize place

Jurgita Kosinskiene                     2 prize place

Giedre Kosakovske                      3 prize place

Poster Floristic junior

Deima Sipulskiene                       1 prize place

Jurgita Kosinskiene                     2 prize place

Poster Floristic profi

Justina Balseviciute                      1 prize place

Giedre Kosakovske                        2 prize place

Annabel Paez Timaure                   3 prize place

Poster Fantasy junior

Vaida Urboniene                            1 prize place

Grazvile Petreviciute                      2 prize place

Kristina Taraskiene                       3 prize place

Poster Fantasy profi

Aiste Juciene                                     1 prize place

Giedre Abrutiene                               2 prize place

Annabel Paez Timaure                      3 prize place

  Poster Long french nails profi

Dana Gabene                                        1 prize place

Giedre Abrutiene                                 2 prize place

Evelina Gilute                                        3 prize place

Short salon nails modeling profi

Paula Ruxandra Bigia                           3 prize place

One nail art in Focus profi

Giedre Ambrutiene                              1 prize place

Macro profi

Alla Grishyna                                        1 prize place

Dana Gabene                                         2 prize place

Nails for magazine profi

Miroslava Havirova                             1 prize place

Paula Ruxandra Bigia                          2 prize place

Annabel Paez Timaure                          3 prize place

Nails for magazine junior

Belingard Katy                                       1 prize place

Katarina Jovanovic                              2 prize place

Iliadou Kiriaki                                       3 prize place

Tip box Decoration with crystal junior

Julia Medvedeva Gliaubiciene           1 prize place

Ruta Liubinaite                                     2 prize place

Decoration with crystal profi

Giedre Kosakovske                                1 prize place

Kristina Zove                                          2 prize place

Gel polish profi

Diana Miliauskiene                             1 prize place

Gel polish junior

Vaida Urboniene                                1 prize place

One Tips

Jurgita Rakauskaite                           3 prize place

Five Tips

Giedre Kosovske                                2 prize place

Mix Media

Rita Kandrotaite                                1 prize place

Acrylic profi

Julia Damunskyte                              1 prize place

Aurelija Ker                                         2 prize place

Acrylic junior

Agata Buinovska                                 1 prize place

Gel profi

Ausra Cekaviciene                              1 prize place

Agne Svickyte                                       2 prize place

Ligita Budriene                                    3 prize place

Gel junior

Jurgita Baldauskiene                            1 prize place

Julija Judin                                             2 prize place

Best Idea

Giedre Balcianskiene

Positive

Annabel Paez Timaure

Shock

Diana Miliauskiene

Creative

Indre Dvarionaite

Original

Giedre Abrutiene

Unique

Giedre Abrutiene